Zmiana godzin treningów MŁODZICZEK

Drodzy Państwo!

Od poniedziałku 18.10.2021 r. grupy Młodziczek Starszych i Młodszych zapraszamy na treningi z trenerem Tomaszem Łakomcem, na godz. 17:00 w ZSP nr 11, ul. Aleksandry 17.
Treningi będą odbywać się w poniedziałki, środy i czwartki. Wszystkie informacje odnośnie treningów zostaną przekazane na pierwszym spotkaniu, w najbliższy poniedziałek.

Serdecznie zapraszamy.

Aplikacja SPORTBM

Drodzy Państwo!
W sezonie treningowym 2021/2022 rozpoczęliśmy zarządzanie naszą akademią sportową poprzez platformę https://sportbm.com

W tej dla Państwa darmowej aplikacji do pobrania na telefon, przede wszystkim, będzie można śledzić wydarzenia klubowe, w których uczestniczy zawodnik. Aplikacja będzie powiadamiać o wszelkich zmianach w tych wydarzeniach, a także przypominać o opłacaniu składek członkowskich.  W aplikacji trenerzy będą mogli sprawdzać obecność i wysyłać zawodnikom zadania do wypełnienia. Poprzez wbudowaną stronę do wpłat, będzie można zapłacić składkę bezpośrednio w aplikacji, np. przy pomocy bliku. Jeśli nie zechcą Państwo korzystać z tej opcji, nadal będzie można opłacać składki tradycyjnie, dopisując w tytule przelewu (obok imienia i nazwiska) unikalny kod (identyfikator systemowy) zawodnika widoczny na jego koncie.  

ZAŁOŻENIE KONTA ZAWODNIKA:
Na podany przez Państwa adres mailowy zostanie przesłany link aktywacyjny, w który należy wejść i zarejestrować uczestnika podając dane opiekuna i dziecka. W przypadku trenującego rodzeństwa, konieczne jest wysłanie przez nas do Państwa dwóch takich zaproszeń. Osoby, które ukończyły 16 lat, zgodnie z przepisami prawa, mogą podać swój własny adres e-mail. Jeśli dysponujemy adresami obojga rodziców, zostawiamy do Państwa decyzji, z którego linku zostanie założone konto.

REZYGNACJA ZAWODNIKA:
Klub SALOS KRAKÓW wnosi właścicielowi aplikacji miesięczną opłatę za każdego uczestnika na platformie, dlatego wszystkie rezygnacje zawodników prosimy niezwłocznie zgłaszać na adres mailowy saloskrakow@gmail.com lub telefonicznie +48 697 130 313, byśmy uniknęli opłat za zawodników, którzy nie trenują.

W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 697 130 313

SPOTKANIE POWAKACYJNE

Tak żegnaliśmy wakacje i wspominaliśmy wszystkie miłe wydarzenia na akcjach salezjańskich.

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Spotkanie powakacyjne

Wraz z Saltromem zapraszamy wszystkich uczestników obozów na spotkanie powakacyjne, które odbędzie się w niedzielę 26 września.

Rozpoczniemy o godz. 15:00 Mszą Świętą w kościele św. Stanisława Kostki na Dębnikach. Po niej nastąpi dalsza część programu, czyli (między innymi): wakacyjny pokaz slajdów i małe co nieco do przekąszenia.
Nie zabraknie także tańców integracyjnych wszelkiego rodzaju.
Przede wszystkim będzie to świetna okazja do tego, by znów spotkać się ze znajomymi z turnusów i powspominać zachody słońca nad morzem, przechyły na łódkach i wakacyjne szaleństwa, które działy się podczas Salezjańskiego Lata 2021.

Tyniec Cup

Udana inauguracja sezonu! Chłopcy z rocznika 2011 wsparci przez młodszych kolegów dotarli do półfinału bardzo silnie obsadzonego turnieju Tyniec Cup.
Serdecznie gratulujemy 

(Zdjęcia: Grzegorz Dudek ze strony Klub Sportowy Tyniec)

Zajęcia siatkówki od poniedziałku 13 września

Treningi siatkówki – od poniedziałku 6 września

Drodzy Państwo!

Poniżej załączamy rozpiskę treningów siatkówki, które zaczniemy od poniedziałku 6 września (tylko te, które mają wpisane dni i godziny). Mamy nadzieję, że będą to stałe terminy. Pozostałe grupy będziemy sukcesywnie uzupełniać.

Aby zapisać nowego zawodnika należy przyjść bezpośrednio na trening dla odpowiedniego rocznika, zapoznać się z regulaminem opłacania składek, wypełnić otrzymaną deklarację członkowską uczestnika zawierającą:
1. dane osobowe uczestnika zajęć,
2. dane kontaktowe do rodziców/opiekunów,
3. zgodę na przynależność dziecka do Stowarzyszenia Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej RP w Krakowie (SL SALOS RP), co wiąże się z wpisem zawodnika do systemu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i przekazaniem danych osobowych tamże (na oddzielnym formularzu),
4. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez SLSALOS RP zgodnie z wszystkimi przepisami RODO,
5. zgodę na wykorzystanie wizerunku/głosu/wypowiedzi dla celów działań informacyjno-promocyjnych związanych z podstawową działalnością Stowarzyszenia (głównie: albumy zdjęć z treningów i turniejów na stronie internetowej i na koncie Facebook; zdjęcia grupowe itp.).

Należy także przekazać prowadzącemu zajęcia adres mailowy do założenia konta w aplikacji SPORTBM – wirtualny dziennik  Klubu Salos Kraków.

Do dokumentacji należy dołączyć co najmniej jedno zdjęcie legitymacyjne uczestnika zajęć – podpisane na odwrocie.

Wpłat składek członkowskich należy dokonywać poprzez aplikację sportbm, przelewem lub gotówką do 10 dnia bieżącego miesiąca w następujący sposób: Składka członkowska (imię i nazwisko zawodniczki/zawodnika) za okres (…). Opłacona składka będzie warunkiem dopuszczenia zawodniczki lub zawodnika do treningów.

Więcej informacji w biurze SL SALOS RP pod numerami telefonów:
+48 697 130 313

Zapraszamy!