Zajęcia 3 maja – odwołane

Drodzy Rodzice,

w związku ze świętem w poniedziałek, 3 maja, zajęcia we wszystkich sekcjach i drużynach nie odbędą się.

Do zobaczenia we wtorek.

WRACAMY 19 kwietnia!!!

Drodzy Państwo!

Spieszymy z informacją o powrocie do zajęć w grupach siatkówki i piłki nożnej wg zasad obowiązujących przed Świętami Wielkanocnymi.

ZASADY ZAPISU NA ZAJĘCIA DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW SALOSU KRAKÓW

Składki członkowskie marzec/kwiecień

Drodzy Państwo.

Zajęcia pozostają zawieszone do 18 kwietnia. Mamy nadzieję, że już w poniedziałek 19 kwietnia wrócimy do regularnych treningów.
Prosimy, by uregulować składki marcowe, natomiast za miesiąc kwiecień nie ustalamy wysokości składki członkowskiej. Prosimy o wpłatę takiej kwoty, która nie będzie dla Państwa zbytnim obciążeniem finansowym.

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Zespół Salosu Kraków

Zajęcia odwołane do 18 kwietnia

ZAPISY NA OBOZY WAKACYJNE OTWARTE!

Drodzy Państwo!

Przedstawiamy ofertę wakacyjną.
Wszystkie informacje znajdują się na podlinkowanej stronie:

WAKACJE Z SALOSEM 2021

Zajęcia odwołane do 9 kwietnia!

Drodzy Rodzice,

w najnowszym Rozporządzeniu Rady Ministrów, obowiązującym od soboty 27 marca, nie dopuszczono współzawodnictwa dzieci i młodzieży, dlatego jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie treningi (piłka nożna, siatkówka, koszykówka) od 29 marca do 9 kwietnia włącznie.

ORLIKI: Mecz towarzyski z Przemszą Klucze

W sobotę 13.03.21 r. przy pięknej słonecznej pogodzie rozegraliśmy mecz sparingowy z Akademią Przemsza Klucze. Spotkanie stało na dobrym wyrównanym poziomie. Cieszy coraz lepsza gra naszej drużyny i zdobyte 12 bramek. Widać, że treningi i rozegrane turnieje przynoszą pozytywny efekt. Dziękuję naszym Gościom za sportową postawę, Rodzicom za wsparcie i Księdzu Pawłowi za troskę o nas i smaczną pizzę po meczu.

Salos Kraków reprezentowali: Dawid, Stanisław, Dawid, Tomasz, Tomasz, Jakub, Krzysztof, Antoni, Julian, Paweł, Ignacy, Bartek, Maksymilian, Stanisław

Strzelone gole:
Tomasz – 6
Antoni – 3
Julian – 2
Dawid – 1

Autor: Mateusz Stawarz (trener)