-->

Siatkówka Plażowa: Sukces par Młodziczek i Kadetów

Z radością informujemy, że reprezentująca Salos Kraków para (Jagoda Bobek i Zuzanna Sekiera) zwyciężyła w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Małopolski Młodziczek w Siatkówce Plażowej w Chrzanowie, w którym uczestniczyło 15 drużyn. Naszym zawodniczkom nie straszny był deszcz i burza, która sprawiła chwilową przymusową przerwę w rozgrywkach. W wtorek (23.06.2020) w Starym Sączu dziewczyny będą walczyć o awans do Półfinałów Mistrzostw Polski.

Kolejny bardzo udany występ naszych Salosowych par w turnieju siatkówki plażowej zaliczyły także zespóły męskie.
Tym razem w Libiążu występowali nasi Kadeci w parach Tomasz Dziubka/Grzegorz Wiercioch oraz Marcin Świerczek/Krzysztof Janeczek.
Para Tomek/Grzesiek, po bardzo emocjonującym meczu o 3 miejsce, musiała uznać wyższość kolegów z WKS Wawel Kraków i uplasowała się na bardzo wysokim 4 miejscu. Natomiast druga para Marcin/Krzysztof debiutowała w rozgrywkach siatkówki plażowej i uplasowała się na nieco niższych miejscach.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

Przypominamy również, że wtorek w Starym Sączu rozgrywany jest Finał Mistrzostw Małopolski Młodziczek, w którym wystąpi nasz para Zuzia Sekiera i Jagoda Bobek.