-->

Wygrana siatkarek w meczu III ligi

W miniona sobotę nasze siatkarki pokonały na własnym parkiecie Poprad Stary Sącz 3:0 (25:18, 27:25, 25:15).
Po wcześniejszej porażce odniesionej w Gorlicach od początku spotkania widać było ogromną motywacje w naszym zespole. Przeniosło się to na grę w pierwszym secie, bardzo dobra gra naszych środkowych oraz w polu zagrywki dała wygraną naszemu zespołowi do 18. Druga partia to dobry początek, niestety własne nie wymuszone błędy w końcowej fazie seta doprowadziły do nerwowej końcówki i gry na przewagi, którą udało się rozstrzygnąć na naszą korzyść do 25. Trzeci set to potwierdzenie dobrej gry naszego zespołu i wygrana do 15.

Skład: Szafraniec, Budziaszek, Dam, Rerak, Niedzielska, Bakuła, Miętka, Krawczyk, Czapiga oraz W.Nowak (libero), D.Nowak (libero).
Trener: Michał Flaszowski
Statystyk: Dariusz Ogiela