-->

Pierwsza porażka w III lidze

W minioną sobotę nasza III-cio ligowa drużyna zanotowała na swoim koncie pierwszą porażkę… Uległa ona na wyjeździe w Gorlicach tamtejszemu Ekstrimowi 3:2.
W pierwszym secie nasza drużyna pokazała, że potrafi walczyć i ze stanu 19:12 udało im się przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść – set zakończył się wynikiem 28:30.

W drugim secie po dobrym początku (set rozpoczął się od prowadzenia 0:5) nasza drużyna popełniła za dużo błędów w zagrywce oraz przyjęciu i przegrała 25:21.
Set trzeci również nie był najlepszy w wykonaniu Salosianek. Ciąg dalszy problemów z zagrywką jak i również słabe przyjęcie pozwoliło wygrać Ekstrimowi w tej partii 25:19.
W kolejnym secie gra była bardzo wyrównana, ale to Salos dyktował warunki na boisku. W pełni zmobilizowane zawodniczki wygrały tę partię do 18 i zaczęły myśleć o najważniejszym, decydującym secie. Niestety… Salos w tie-breaku przegrał 15:7.

Miejmy nadzieję, że to chwilowa niedyspozycja zawodniczek i już za tydzień pokażą jak się wygrywa.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o gorących podziękowaniach dla naszych kochanych kibiców, którzy pomimo dalekiej drogi poświęcili swój cenny czas, aby wspierać Salos.