-->

Dwa zwycięstwa na inaugurację rozgrywek

Zawodnicy SALOSu udanie rozpoczęli zmagania w grupie IV ligi żaków. W pierwszym spotkaniu (wtorek, 10.04), po dość nerwowym początku i nie najlepszej pierwszej połowie, nasi chłopcy pokonali przyjezdznych z Milenium Skawiny 6:3 (3:3) po bramkach: Mateusza Aleksandrowskiego x 2, Patryka Czajczyka x 2, Maksa Skórki i Marcina Marcinka. Szczególnej urody gole strzelił Patryk, który pokonał bramkarza strzałem z pół-woleja w prawe okienko oraz mocnym uderzeniem pod poprzeczkę z rzutu wolnego.

W drugim spotkaniu (sobota ,14.04) mali piłkarze SALOSu zagrali bardzo dobre zawody i kontrolując mecz przez pełne 50 minut zwyciężyli Lotnik Kryspinów 2:1 (1:0). Strzelcami bramek byli niezawodni: Mateusz Aleksandrowski i Patryk Czajczyk. Wynik w tym pojedynku powinen być dużo wyższy, lecz naszym rywalom dopisywało szczęście (po naszych strzałach piłka dwukrotnie odbijała się od poprzeczki, raz od słupka) skutkujące zdobyciem przez nich gola w ostatniej akcji spotkania. Warto wspomnieć, iż w Lotniku grało aż 6 zawodników z rocznika 2002…

Skład SALOSu na meczu z Milenium: Miłosz Dzięgiel (br), Mateusz Aleksandrowski, Patryk Czajczyk, Jasiek Kubiena (kpt), Kuba Bajor, Franek Plebański, Błażej Szastak, Marcin Marcinek, Mikołaj Sąsiadek, Sebastian Siudy, Maks Skórka, Mateusz Brylski.

Skład SALOSu na meczu z Lotnikiem: Marcin Marcinek (br), Mateusz Aleksandrowski, Patryk Czajczyk, Jasiek Kubiena, Franek Plebański, Błażej Szastak, Mikołaj Sąsiadek, Maks Skórka (kpt), Mateusz Brylski, Bartosz Froncisz, Szymon Kasprzyk, Kacper Moskal.