-->

Świetny występ i zwycięstwo Orlików Szkółki Salosu w meczu otwarcia sezonu z Wawelem Kraków

Na inaugurację sezonu super spisały się nasze Orliki, które debiutują w lidze MZPN w tej kategorii wiekowej w grupie V.

Mimo, iż chłopcy przegrywali do przerwy 0:2, odrobili w 2-giej połowie straty, a dzięki ofensywnej, żywiołowej i ambitnej postawie potrafili wygrać z faworyzowanym Wawelem. Sam wynik cieszy, ale co ważniejsze jeszcze bardziej można być zadowolonym z postawy i gry drużyny, która pokazała wiele pięknych akcji i strzeliła rywalowi aż 4 bramki, grając z sercem do końca spotkania. Młodzi zawodnicy zaliczyli zatem udany debiut i wszyscy jesteśmy ciekawi kolejnych spotkań z ich udziałem. A te już niebawem.

Szkółka piłkarska Salos prowadzona przez Trenera Macieja Antkiewicza wystąpiła w tym meczu w składzie: Skubida Adam (Br) – Skórka Maksymilian, Rokita Mikołaj, Froncisz Tomasz, Froncisz Bartosz, Wysocki Jan, Fugiel Piotr ( Kapitan), Plebański Stanisław, Dworakowski Maciej, Aleksandrowski Mateusz, Kubiena Jan, Moskal Szymon.

Szkółka Piłkarska Salos – WKS Wawel 4-3 (do przerwy 0-2).

Bramki: 3 x Jan Wysocki, 1 x Froncisz Tomasz